Dauguma žmonių galvoja, kad apie vertimų biurus žino viską: pateiki užsakymą (atvykęs į vertimų biurą ar tiesiog nuotoliniu būdu), jis patvirtinamas ir lauki, kol įvykdytas. Tačiau, ar tai viskas? Pasirodo, apie vertimų biuras galima patiekti tikrai ne vieną detalę, kuri nustebina daugelį. 

Ne kiekvienas vertimų biuras gali pateikti vertimus į keliolika kalbų

Būtų galima išskirti kalbų, kuriomis dažniausiai pageidaujama vertimų, sąrašą. Vis dėlto, negalima pamiršti ir posakio apie tai, kad pasaulis yra labai margas, todėl ir vertimų poreikis yra labai įvairus. Labai dažnai pasitaiko atvejų, kuomet vienam asmeniui ar įmonei yra reikalingi to paties teksto vertimai į keliolika ar net keliasdešimt kalbų. Savaime suprantama, esant tokiam poreikiui, protingiausia yra rinktis vieną vertimų biurą paroles.lt, kuris galėtų atlikti visus reikiamus vertimus. Vis dėlto, taip pat svarbu pažymėti, kad tikrai ne visi vertimų biurai gali tai užtikrinti – tikrai ne kiekvienas vertimų biuras išvers tą patį tekstą į keliolika, o tuo labiau – keliasdešimt kalbų. 

Skirtingi vertimų biurai taiko skirtingas vertėjų atrankos politikos metodas

Dar vienas dalykas, kurio taip pat daugelis nežino apie vertimų biurus yra tas, kad skirtingi vertimų biurai taiko skirtingus vertėjų atrankos politikos metodus. Belieka tik pridurti, kad, jei siekiate išsirinkti idealiai jūsų  poreikius atitinkantį vertimų biurą, turėtumėte pasidomėti, kokie metodai naudojami šiam tikslui, t.y., vertėjų atrankai.

Ne visi vertimų biurai yra orientuoti į ilgalaikę partnerystę

Nors kiekvienas vertimų biuras tikrai nori, kad kartą jo paslaugas pasirinkęs klientas sugrįžtų ir vėl, reikia pastebėti, kad tikrai ne visi vertimų biurai yra orientuoti į ilgalaikę partnerystę. Tik dalis jų, yra pasiruošę taikyti tam tikrus sprendimus, kurie galėtų atnešti daugiau naudos nuolatiniams klientams. Taigi, jei vertimų biuro paslaugomis planuojate naudotis ir ateityje, pirmenybę teikite tam, kuris yra orientuotas į ilgalaikę partnerystę. 

Na, o pabaigai belieka tik priminti ir dar vieną  detalę: jei vertimų biuro paslaugomis planuojate naudotis pirmą kartą, pasirinkimui turėtumėte skirti iš tiesų daug dėmesio. Šiandien vertimų biurų pasiūla yra ypač didelė ir kiekvienas jų savaip siekia išsiskirti.