Verslo vertė – prekės ir paslaugos

Prekių ir paslaugų kelionės žemėlapis

3 paprasti žingsniai pelėsiui pašalinti

Kai auginate mažą vaiką ir namuose natūraliai pradeda kauptis tiek daug daiktų, kad be reguliaraus namų valymo nėra jokių galimybių juos išlaikyti švarius. Tuomet problema tampa ne tik šiek tiek erzinanti, bet ir reikalaujanti sprendimų, kaip pašalinti susikaupusį purvą ir nešvarumus. Valyti nešvarius namus gali būti iššūkis, ypač jei turite augintinių arba vaikų, kurie linkę reguliariai atnešti žaislų, knygų ir kitų daiktų, kurie akimirksniu sukuria netvarką. Dabar visi šie atsitiktiniai žaislai, knygos ir kiti daiktai kaupiasi kiekviename jūsų namų kampelyje, o tai reiškia, kad atėjo laikas rimtai tvarkyti namus, bet kaip pradėti? Galbūt valymą atidėliosite kuo ilgiau, nes mintis, kad atsikratysite visų tų mylimų smulkmenų, yra per sunki, bet jei nesiimsite veiksmų pakankamai greitai, nuo šios netvarkos nebepavyks pabėgti.

Nustatykite purvo ir nešvarumų šaltinį

Svarbu nustatyti, dėl ko jūsų namuose atsiranda purvo ir nešvarumų, kad galėtumėte pašalinti problemos šaltinį. Pavyzdžiui, jūsų namų nešvarumo priežastis gali būti nešvarumai, kurie per ilgą laiką susikaupė dėl įprastos namų ruošos veiklos, įskaitant vaikščiojimą purvinais batais ir drabužiais, arba ant prekystalio paliktas maistas. Jūsų namai gali būti nešvarūs dėl nešvarumų, kurie per ilgą laiką susikaupė dėl įprastos namų ūkio veiklos, įskaitant vaikščiojimą nešvariais batais ir drabužiais arba ant prekystalio paliktą maistą. Jei gyvenate su augintiniu, galbūt pastebėjote, kad augintinio plaukus ir gyvūnų pleiskanas (smulkios dalelės nuo jų odos) tikrai sunku pašalinti iš jūsų gyvenamosios vietos, panašiai kaip ir žmogaus plaukus.

Dabar, kai nustatėte nešvarumų šaltinį, turite rasti būdą, kaip jų atsikratyti. Prieš pradėdami karštligiškai ieškoti sprendimo, svarbu užsidėti mąstymo kepuraitę ir pabandyti rasti priežastį, kodėl jūsų namuose apskritai yra tokia netvarka. Jei gyvenate su šunimi ar kate, žinote, kad jie natūraliai kartą per mėnesį išleidžia kailį, ir nors jums gali patikti matyti visur jų plaukus, tai taip pat reiškia, kad juos reikia kuo greičiau išsiurbti. Taip pat galite pabandyti pašalinti augintinių plaukus nuo sofos šukuodami ją plonais dantukais. Jei problema yra įprastas namų nusidėvėjimas, galite pabandyti perdažyti sienas arba pakeisti grindų dangą ir kruopščiai išvalyti patalpas. Būtinai atsikratykite senų baldų ir pakeiskite juos naujesniais, kuriuos lengviau valyti. Taip pat galite pabandyti valyti garų šluota arba dulkių siurbliu.

2 žingsnis: pašalinkite nešvarumų šaltinį

Dabar, kai nustatėte, dėl ko jūsų namuose kaupiasi purvas ir nešvarumai, turite rasti būdą, kaip jų atsikratyti. Yra daugybė valymo gudrybių, tačiau visos jos susiveda į tą patį pagrindinį metodą – reikia pašalinti nešvarumų šaltinį. Prieš pradėdami karštligiškai ieškoti sprendimo, svarbu užsidėti mąstymo kepuraitę ir pabandyti rasti priežastį, kodėl jūsų namuose tokia netvarka. Jei gyvenate su šunimi ar kate, žinote, kad jie natūraliai kartą per mėnesį išleidžia kailį, ir nors jums gali patikti matyti visur jų plaukus, tai taip pat reiškia, kad juos reikia kuo greičiau išsiurbti. Taip pat galite pabandyti pašalinti augintinių plaukus nuo sofos šukuodami ją plonais dantukais. Jei problema yra įprastas namų nusidėvėjimas, galite pabandyti perdažyti sienas arba pakeisti grindų dangą ir kruopščiai išvalyti patalpas. Būtinai atsikratykite senų baldų ir pakeiskite juos naujesniais, kuriuos lengviau valyti. Taip pat galite pabandyti valyti garų šluota arba dulkių siurbliu. Jei problema kyla dėl to, kad daug vaikštote purvinais batais, galite pabandyti valyti batų padus kempine ar šluoste ir reguliariai juos peršveisti.

3 žingsnis: įpilkite šiek tiek alkūnės tepalo

Dabar, kai pašalinote nešvarumų šaltinį, metas imtis valymo. Galbūt jau milijoną kartų nesėkmingai bandėte valyti savo namus, o gal turite valymo tarnybą, kuri atvyksta kas savaitę. Nesvarbu, kaip bebūtų, namus valyti daug lengviau, jei turite tinkamų priemonių ir ingredientų šiam darbui atlikti. Jei neturite laiko ar jėgų valyti namus, galite pagalvoti apie investiciją į elektrinį dulkių siurblį. Jis nereikalauja daug pastangų, todėl galėsite dažniau valyti namus. Be to, jis turi HEPA filtrus, o tai reiškia, kad sulaikys 99,9 % dulkių ir šiukšlių iš jūsų namų. Jei neturite laiko ar jėgų valyti namus, galite pagalvoti apie investiciją į elektrinį dulkių siurblį. Jis nereikalauja daug pastangų, todėl galėsite dažniau valyti namus. Be to, jis turi HEPA filtrus, o tai reiškia, kad sulaikys 99,9 % dulkių ir šiukšlių iš jūsų namų. Naudokite dulkių siurblį su ilgu šepečiu, kad išsiurbtumėte purvą, prilipusį prie sienų, sunkiai prieinamų vietų ir plyšių tarp plytelių. Taip pat galite naudoti trumpą šepetį kilimams valyti. Kiekvieną mėnesį siurbkite kilimus, taip pat grindis. Kas savaitę išsiurbkite prietaisus, pavyzdžiui, mikrobangų krosnelę ir kavos virimo aparatą. Kas mėnesį išsiurbkite kilimus miegamuosiuose ir svetainėje, taip pat virtuvės ir vonios kambario grindis.

4 žingsnis: užantspauduokite sandorį sausa servetėle

Po to, kai praleidote šiek tiek laiko valydami namus ir pašalinote visą purvą ir nešvarumus, turite užantspauduoti sandorį tinkamai, sausai išvalydami namus. Svarbu sandorį užantspauduoti sausu valymu, nes priešingu atveju tik stabdysite savo namų potencialo išnaudojimą. Jei nuspręsite išsiurbti namus arba juos šluostyti nenaudodami džiovinimo priemonės, kurį laiką jūsų namai kvepės maloniai, bet paskui pradės blogai kvepėti, lygiai taip pat, kaip ir tuo atveju, jei iš pradžių jie nebūtų valomi. Sausa servetėlė yra puikus būdas sukurti sandarumą nuo purvo, mikrobų ir bakterijų, todėl jūsų namai išliks švarūs ir gaivūs. Svarbu užplombuoti sausu valymu, nes priešingu atveju tik stabdysite savo namų potencialo išnaudojimą. Galite naudoti sausą servetėlę, kad sukurtumėte sandarumą nuo nešvarumų, mikrobų ir bakterijų, išlaikydami namus švarius ir gaivius. Sausą servetėlę galima naudoti sienoms, grindims, baldams, prietaisams ir kt.

LEAVE A RESPONSE

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts